Sıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisat

Çeşitli sebeplerden dolayı sıhhi tesisat üzerinde problemler meydana gelebilmektedir. Gider borularının tıkanması, tesisatta meydana gelen çatlaklar ve buna benzer yıpranmalar nedeniyle tesisat içerisinde sorunlar görülebilir. Sıhhi tesisat arızaları ve çözümleri konusunda ilkel teknikler nedeniyle daha çok masrafa neden olan çalışmalar yapılmaktaydı.

 

Günümüzde çok daha gelişmiş teknikler ile hiçbir hasara neden olmadan da sıhhi tesisat arızaları ve çözümleri gerçekleştirilebilir. Firmamız ile bu anlamda oldukça profesyonel bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Musluk arızaları gibi en basit arızalanmalardan daha kapsamlı diğer problemler için firmamızın çalışmaları yeterli olacaktır. Damlayan musluk tamiri ile başlayan hizmetlerimiz, bugün çok daha ileri seviyelere gelebilmiştir. Bilgi birikimi ve deneyimlerimiz ile bunu başarıyoruz.

Kırmadan ve Dökmeden Tamir Etme Olanağı

 Sıhhi tesisat arızaları ve çözümleri için en iyi cihazlar ve kameralı makinalar ile çalışıyoruz. Bu alanda uzman ve deneyim sahibi, büyük bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Musluk arızaları için dahi el işçiliğinden ziyade, makina ve cihazlar ile müdahale sağlanır. Böylelikle seramiklerde kırma ve hasar gibi sonuçlara neden olunmaz. Ekstra hiçbir masraf oluşturulmaz. Damlayan musluk tamiri için de sorunun neden kaynaklandığını çözerek ilerliyoruz. En küçük problemlerin altında, büyük sıhhi tesisat sorunları olabilir. Bu nedenle genel tesisatı ele alarak ilerleme kaydediyoruz. Önce hasar tespiti ile başlıyor, ardından probleme yönelik çözüme karar verip uygulamaya geçiyoruz. Tüm adımları yerine getirerek tesisatınızı ilk günkü hali ile sizlere teslim ediyoruz.

Kaliteli ve Ekonomik Bir Hizmet Bir Arada

Yılların deneyimi ile gerçekleştirdiğimiz sıhhi tesisat çalışmalarında kalite ve ekonomik hizmet anlayışı bir arada yürütülmektedir. Tüm müşterilerimiz için musluk arızaları, tıkanan ve çatlayan boruların arızalanması, su sayacında meydana gelen problemler için en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Damlayan musluk tamiri çalışmalarından boru değişimine dek en iyi malzemeleri temin etmekteyiz. Yerinde yapılan tüm uygulamalar, en kısa sürede tamamlanmak üzere sonuca bağlanır.

Hizmet sonucunda yapılan çalışmalara göre de fiyatlandırma gerçekleştirilir. Böylelikle sıhhi tesisat konusunda ekonomik ve kaliteli bir hizmetten firmamız sayesinde siz de faydalanabilirsiniz. Tüm tesisat arızalanmaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.