Ankara Su Tesisatçı

Sıhhi tesisatlar neden yenilenmelidir?

Bu haberimizde sizlere sıhhi tesisat  neden yenilenmelidir sorusunun yanıtlarını vermeye çalışacağız. Yapıların bir çoğunda kullanılan galvanizli su borularından oluşan su tesisatları birçok etkene bağlı olarak yıpranma ve aşınma dolayısyla eskimekte ve su kaçağına sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra zamanla borularınızın içi pas tutacak ve suyun tadının bozulmasına sebep olacaktır. Borular aşınma ve yıpranma haricinde kullanım kaynaklı olarakda değilenebilmekte ve ilk anda fark edilmeyebilmektedir. Duvar içi su tesisatında oluşan kaçaklar bulunduğu yere akabildiği gibi duvar içindeki tuğlalar ile farklı odalara alt ve yan dairelerede akabilir. Bir su kaçağı komşularınız ile aranızın açılmasına kadar giden manevi sorunlara yol açabilir, ayrıca karşılaşacağınız maddi zarar akan suyun miktarına bağlı olarak artış gösterecektir.

Bu tür problemle karşılaşmadan önce işinde tecrübeli su tesisatı ustası tesisatlarınızı kontrol ettirmeli ve kaçak oluşmadan eskimiş tesisatlarınızın yenilenmesi sağlanmalıdır. Çelik Tesisat faaliyet gösterdiği Çayyolu Tesisat bölgesinde ve Ankara’nın tüm bölgelerine servis hizmeti sunmaktadır.

Keşif yaptırmak ve fiyat almak için bizi arayınız.

EryamanTesisatçı

Eryaman tesisatçı Firmamız Su kaçağı Tespiti , Doğalgaz Kaçağı, Doğalgaz Projesi, Sıhhi Tesisat, Petek Temizleme, Klozet Arızaları, Gider Tıkanıklığı,Musluk Arızaları, Batarya Arızaları konusunda Ankara’nın Eryaman ilçesinde hizmet vermektedir.

Keçiören Tesisatçı

Keçiören Tesisatçı Firmamız Su kaçağı Tespiti , Doğalgaz Kaçağı, Doğalgaz Projesi, Sıhhi Tesisat, Petek Temizleme, Klozet Arızaları, Gider Tıkanıklığı,Musluk Arızaları, Batarya Arızaları konusunda Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet vermektedir.

Sincan Tesisatçı

Sincan Tesisatçı Firmamız Su kaçağı Tespiti , Doğalgaz Kaçağı, Doğalgaz Projesi, Sıhhi Tesisat, Petek Temizleme, Klozet Arızaları, Gider Tıkanıklığı,Musluk Arızaları, Batarya Arızaları konusunda Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmet vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Çayyolu

Su Kaçağı Tespiti Çayyolu

Su kaçağı tespiti Çayyolu yani Çelik Doğalgaz Sıhhi Tesisat Ankara ilinin Çayyolu ilçesinde su kaçağı tespiti, klozet su kaçağı tespiti, lavabo su kaçağı tespiti, boru su kaçağı tespiti, bulaşık-çamaşır makinesi su kaçağı tespiti, yer ısıtma sızıntıları, soğuk-sıcak boru su sızıntıları konusunda hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Su Kaçağı Tespiti  – Çayyolu Tesisat Ankara

Su kaçağı tespiti – Çayyolu Tesisat yani Çelik Doğalgaz Sıhhi Tesisat Ankara ilinin her bölgesine su kaçağı tespiti, klozet su kaçağı tespiti, lavabo su kaçağı tespiti, boru su kaçağı tespiti, bulaşık-çamaşır makinesi su kaçağı tespiti, yer ısıtma sızıntıları, soğuk-sıcak boru su sızıntıları konusunda hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Çayyolu Tesisat Firması olarak cihazla su kaçağına son veriyoruz. Diğer tesisatçılardan ayıran en önemli özellik kaçak bulurken kullandığımız kameralar olsa da evinize gelen tesisatçı ustanın tecrübesini yabana atmayın. Sektörde bize kameralı tesisatçı olarak bir tanımlama yapılıyor fakat kullandığımız cihazları gördüğünüzde sadece bir makine olmadığını görebilirsiniz. Cihazla su sızıntısının nereden kaynaklandığı tespit işine kırmadan su kaçağı bulma denir. Tespit edilen su kaçağını tamir etmek yine bizim görevlerimizden biridir. Kadrosu su kaçaklarını bulma konusunda merkezde bir yıl çalışarak eğitim almış su tesisatçı ustalardan oluşan şirketimiz oldukça büyük tecrübeye sahiptir.

 

 

Çayyolu Tesisatçı

Tesisatçı Ne İş Yapar?

Tesisatçı Nedir?

Tesisatçı, binaların pis ve temiz su, doğalgaz, ısıtma sistemlerini kuran belirli aralıklarla bakımlarını yapan ve ihtiyaç olduğunda onarımını üstlenen kişidir.

Tesisatçı Ne İş Yapar?

Tesisatçı su veya ısıtma adı altındaki sistemleri inceler ve ihtiyaçları belirler. Boru sistemini binaya entegre etmek için gerekli olan boru yollarını açar. Boruları binanın şekline  göre keser, büker veya birbirine ekler. Hidrofor tesisatını, pompa bağlantılarını yapar ve çalışır hale getirir. Bu sistemlerde oluşan arızalara çözüm getirir.

 

**Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat işleriniz için lütfen buraya tıklayınız.**

 

Tesisatçı Ümitköy

Tesisatçı Ümitköy yani Çelik Doğalgaz Sıhhi Tesesisat olarak  Ankara’nın Ümitköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Doğalgaz kaçağı, doğalgaz projesi. Sıhhi tesisat, petek temizleme, klozet arızaları, gider tıkanıklıkları, musluk arızaları, batarya arızaları alanlarında hizmet almak üzere bize ulaşmak için tıklayınız.

Tesisatçı Elvankent

Tesisatçı Elvankent yani Çelik Doğalgaz Sıhhi Tesesisat olarak  Ankara’nın Elvankent semtinde hizmet vermekteyiz. Doğalgaz kaçağı, doğalgaz projesi. Sıhhi tesisat, petek temizleme, klozet arızaları, gider tıkanıklıkları, musluk arızaları, batarya arızaları alanlarında hizmet almak üzere bize ulaşmak için tıklayınız.

Tesisatçı Yenimahalle

Tesisatçı Yenimahalle yani Çelik Doğalgaz Sıhhi Tesesisat olarak  Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermekteyiz. Doğalgaz kaçağı, doğalgaz projesi. Sıhhi tesisat, petek temizleme, klozet arızaları, gider tıkanıklıkları, musluk arızaları, batarya arızaları alanlarında hizmet almak üzere bize ulaşmak için tıklayınız.