Batarya Arızaları

Teknolojinin gelişmesi ile birçok elektronik ve dijital ürün hata geçmiştir. Gelişme gösteren ürünler arasında ilk olarak telefonlar ve tabletler gelmektedir. Gerek dizaynları gerek ise özellikleri bakımından birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünler şarj işleminin ardından piller vasıtası ile kablosuz olarak kullanılmaktadır. Ürünler hayata olumlu etkiler getirse de çeşitli düşürmeler veya ihmaller sonucu bozulmalar da ortaya çıkarmaktadır. Telefon ve tablet bataryaları ürünün çalışması için en gerekli yardımcı ekipmandır.

Şarj aletleri vasıtası ile doldurulan piller zamanla bozulmakta ve ömrü bitmektedir. Telefonlar ve tabletler için piller olmazsa olmazlar arasındadır. Batarya arızaları firmamız tarafından en detaylı şekilde giderilmektedir. Bataryaların içerisi açılıp kontroller yapıldıktan sonra telefonlara takılır ve teslim edilir. Ayrıca batarya arızası Ankara, servis hizmeti de sunmaktadır. Bu servisin içerisinde yıllık batarya bakımı ve kontrolü bulunmaktadır. Belirlenen gün ve tarihlerde bataryalar bizim tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Teknik Servis Detayları

Batarya arızası Ankara, batarya arızaları olduğu zaman gece gündüz aktif olarak çalışmaktadır. Ayrıca yazılmış olan telefon numaralarından her an ve her dakika ulaşım imkânı sunmaktayız. Her türlü telefonun bataryaları tamir edilmekte, bakılmakta ve onarılmaktadır. Eğer teknik bilgiye sahip değinilse, mutlaka bataryalar, batarya arızası Ankara aracılığı ile tamir edilmelidir. Yıllardır bu alanda çalışan teknikerlerimiz ve güler yüzlü hizmetimiz ile batarya arızaları bizim tarafımızdan çözümlenmektedir.

İlk olarak telefonlar ile firmamız aranmaktadır. Bataryanın marka ve model bilgileri mail yoluyla veya WhatsApp yoluyla firmamıza gönderilmelidir. Bu bilgiler gönderilirken muhakkak fotoğraflarda gönderilmelidir. Marka ve model kontrolünü yaptıktan sonra müşterimizin bataryayı ofisimize getirmesini istemekteyiz. Buna ek olarak diz üstü bilgisayar bataryaları, sabit telefon bataryaları ve her türlü elektronik ürünün batarya kontrol hizmeti de bizler tarafından verilmektedir. İhtiyaç durumunda eğer imkan yok ise bataryalar firmamızın yönlendirdiği arabalar ile de alınmaktadır. Ayrıca kargo sistemi ile de çalışmaktayız. Müşterilerimizden kargo ile gönderdikleri ve yaptırdıkları ürünler için herhangi bir ekstra ücret veya kargo ücreti talebinde bulunmuyoruz. Bataryalarda olan sorunu müşterilerimize bildiriyoruz ve fiyat bilgisi verildikten sonra tamirini yapıyoruz.